4Life Transfer Factor Polska

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Latest

4Life wśród światowej 50 - tki.

Email Drukuj PDF
Salt Lake City, Utah (24 kwietnia 2014) Wczoraj Direct Selling News DSN opublikowało, że 4Life osiągnęło pozycję z numerem 41 pośród firm znajdujących się na liście największych z sektoru sprzedaży bezpośredniej. Światowa lista DSN Global 100 podsumowuje wybraną grupą 100 firm z sektoru sprzedaży bezpośredniej, generujących największe wpływy w skali światowej.

“Nasz rozwój jest nieprzerwany od 16 lat , podobnie jak sukcesywny postęp firm o największej wydajności pośród Global 100, są świadectwem wysokiej jakości oraz zaangażowania dystrybutorów 4Life. Myśl o tym co jeszcze możemy wspólnie osiagnąć jest niezwykle ekscytująca – mając świadomość tego, że 4 Life zrobiło tak duże postępy plasując się na pozycji 41 na światowej liście! ”Powiedział Prezes i Dyrektor Generalny Steve Tew.

Gdy po raz pierwszy opublikowano listę DSN Global 100 w 2009 roku, 4 Life zajmowało pozycję 71. W 2010, 4Life przeskoczyło 9 punktów plasując się na pozycji 62. Pomiędzy 2011-2012, nasza firma osiagnęła pozycję 45. Obecnie w sezonie 2013-2014 firma zapewniła sobie miejsce wśród 50 najlepszych światowych firm z sektoru.

David Lisonbee, Założyciel i Prezydent Zarządu : “Dystrybutorzy 4Life na całym świecie mogą być dumni z naszej wzrostowej tendencji oraz pozycji jaką zapewniliśmy sobie na liście Direct Selling News Global 100. To niezwykle emocjonujące, móc patrzeć jak firma osiąga coraz lepsze wyniki. W imieniu Biaki oraz własnym pragniemy podziękować dystrybutorom 4Life na całym świecie zaich oddanie i pracę”.

4Life posiada swoje biura na pięciu kontynentach aby móc obsługiwać światową sieć niezależnych dystrybutorów poprzez naukę, sukces oraz oddanie.

Zmieniony: Niedziela, 05 Kwiecień 2015 14:11

Zjazd 4Life 2013 bije rekordy

Email Drukuj PDF
Salt Lake City, Utah (22 paździenika 2013 roku) Sobotnia noc oficjalnie zamknęła Zjazd 4Life 2013 „Spełniaj Swoje Marzenia”. Tegoroczny Zjazd okazał sie ogromnym sukcesem i pobił rekord ostatnich 15 lat w historii 4Life.

W trzydniowym zjeździe który odbył się w Miami Beach, wzięło udział ponad 9000 uczestników z 70 krajów. Główne wykłady tłumaczone były na dziewięć języków. Oficjalnie ogłoszono dwóch nowych International Diamonds oraz siedmiu nowych Gold International Diamonds – wszyscy oni zdobyli nowe rangi w wrześniu.

Podczas tegorocznego zjazdu został pobity rekord pod względem sprzedaży nowych produktów, w tym produktów należących do linii Targeted Transfer Factor®, 4Life Transfer Factor Renuvo.

Steve Tew, Prezes 4Life: “Wow, wow, wow! Zjazd był wspaniały, pobiliśmy rekord liczby uczestników, zaprezentowaliśmy nowe, niesamowite produkty oraz przyznaliśmy wiele nowych rang jak nigdy przedtem. Moje najserdeczniejsze gratulacje wszystkim dystrybutorom oraz pracownikom 4Life, którzy sprawili, że wydarzenie to przeszło do historii.”

Poza oficjalnym przyznaniem nowych rang wybranym dystrybutorom, założyciele 4Life David i Bianca Lisonbee, otrzymali z rąk pani sołtys Miami Beach, Matti Herrera Bower –oraz z rąk Komisarza Miasta, Michaela Gongora - Świadectwo Uznania.

David Lisonbee, założyciel i dyrektor naczelny: 
"Otrzymanie tego wyróżnienia w imieniu naszych dystrybutorów z całego świata, było czymś wspaniałym, podobnie jak oficjalnie przyznanie tak wielu nowych rang dystrybutorom z różnych miejsc na świecie podczas zjazdu „Spełniaj Swoje Marzenia”. Nie mógłbym wyobrazić sobie lepszego sposobu na zakończenie tegorocznego 15 zjazdu.”

Do dnia dzisiejszego 4Life wygenerowało ponad dwa biliony dolarów zysków i wypłaciło ponad bilion dolarów swoim dystrybutorom. 4Life posiada biura na pięciu kontynentach, oferując swoje usługi niezależnym dystrybutorom na całym świecie, za pośrednictwem nauki, sukcesu oraz oddania.
Zmieniony: Niedziela, 05 Kwiecień 2015 14:11

4Life® wyznacza Dyrektora Naczelnego dla Hiszpanii

Email Drukuj PDF
Salt Lake City, stan Utah (28 luty 2008) W dniu dzisiejszym Rafael Fernandez został mianowany przez 4Life Research na stanowisko nowego dyrektora naczelnego firmy dla Hiszpanii. Fernandez będzie prowadzić nadzór nad wszystkimi działaniami firmy na rynku hiszpańskim i portugalskim.

"Rafael wnosi kwalifikacje i energię konieczne do wspierania dystrybutorów w ich dążeniach do rozwijania intratnych i dających satysfakcję biznesów w Hiszpanii i Portugalii”, powiedział Jeff Kalinin, wiceprezes ds. międzynarodowych 4Life.

Fernandez ma ponad 18 lat doświadczenia w marketingu sieciowym. Jego wiedza fachowa obejmuje zarządzanie sprzedażą, logistykę operacyjną, public relations oraz etykę biznesu. Ukończył studia magisterkie w dziale marketingu i sprzedaży i posiada dyplom z zarządzania biznesem. Odbył także szkolenie z public relations.

Wiceprzezs ds. międzynarodowych Deborah Hatch powiedziała: "Jestem bardzo podekscytowana stałym rozwojem, jaki ma miejsce w krajach Unii Europejskiej. Nowy dyrektor naczelny obsługujący naszych hiszpańskich i portugalskich dystybutorów pomoże tysiącom ludzi spełnić ich marzenia i oczekiwania.

"Z przyjemnością witam pana Rafael Fernandez w 4Life", zakończył prezes 4Life Steve Tew. "Z pewnością jego szerokie doświadczenie w zakresie biznesu wniesie wkład w misję 4Life Together, Building People i pomoże w zwiększaniu sukcesu 4Life w Hiszpanii i Portugalii.

4Life, przywódca w rozwoju, produkcji i dystrybucji produktów Transfer Factor wspierających odporność, rozwija się cały czas w ponad 40 krajach na całym świecie.
Zmieniony: Niedziela, 05 Kwiecień 2015 14:11

O nas

Email Drukuj PDF
4Life Konrad Kuźniewski to firma handlowa powstała w 2005 roku, prowadzimy szereg sklepów internetowych między innymi w polskiej domenie www.4LifePolska.pl, jesteśmy na rynku już 12 lat współpracując z amerykańska firmą 4Life Research USA poprzez indywidualny import preparatów z hurtowni europejskich, posiadamy wszystkie wymagane zezwolenia na sprzedaż suplementów diety przez internet. Naszą dewizą jest szybka dostawa, a to dzięki współpracy z Pocztą Polską (Przesyłki Biznesowe) oraz firmą kurierską UPS.
Zmieniony: Niedziela, 28 Styczeń 2018 12:12