WARUNKI OGÓLNE SKLEPU INTERNETOWEGO 4LifePolska.PL

 1. Niniejszy regulamin określa zakres i warunki świadczenia usług przez sklep internetowy 4LifePolska.PL. Sklep internetowy 4LifePolska.PL prowadzący działalność pod adresem internetowym 4LifePolska.PL prowadzony jest przez 4Life Konrad Kuźniewski, ul. Morelowa 1d/4, 30-222 Kraków, Nip 679.218.44.66. Regon:120141220.
 2. Za pośrednictwem sklepu 4LifePolska.PL istnieje możliwość złożenia zamówienia towarów wymienionych na stronie 4LifePolska.PL. Ponadto zapewniamy uzyskanie pełnej informacji o właściwościach i zasadach stosowania produktów i urządzeń różnych firm sprzedawanych w  sklepie internetowym 4LifePolska.PL
 3. Produkty firm  oferowane w sklepie internetowym 4LifePolska.PL są dopuszczone do obrotu w Polsce, jako suplementy diety i inne towary handlowe.
 4. Kupującym jest osoba fizyczna lub jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej, która złożyła zamówienie wypełniając formularz zamówienia sklepu internetowego 4LifePolska.PL. Kupujący może założyć konto użytkownika rejestrując się i wybierając dla siebie identyfikator (login) oraz hasło. W przypadku utraty hasła użytkownik może skorzystać z opcji zapomniałem hasła, gdzie uzyska nowo wygenerowane hasło wysłane na podany adres e-mailowy. Dane osobowe będą przetwarzane przez Sklep internetowy 4LifePolska.PL z zachowaniem wymogów bezpieczeństwa określonych w Ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
 5. Ceny towarów znajdujące się na stronie 4LifePolska.PL Sprzedającego wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT (są cenami brutto). Sprzedający zastrzega sobie prawo do zmiany cen i ich uaktualnianie (zależnie od zmian warunków towarów importowanych) oraz z jednoczesnym powiadomieniem o tym Kupującego w sytuacji potwierdzonego już zamówienia.
 6. Do zamówień z podanym numerem identyfikacyjnym NIP i Regon wystawiana jest faktura VAT na żądanie kupującego. Należności za zamówione produkty regulowane są przy odbiorze przesyłki za pobraniem lub przelewem na konto, bądź za pośrednictwem systemu płatności Przelewy24.

  PROCEDURA SKŁADANIA I REALIZACJA ZAMÓWIENIA
 7. Warunkiem realizacji zamówienia jest prawidłowe wypełnienie formularza zamówienia przez Kupującego na stronach sklepu internetowego 4LifePolska.PL  lub poprzez złożenie zamówienia drogą e-mailową telefonicznie pod numerem 792 486 444 . Zamówione produkty są dostarczane pod adres podany na formularzu. Koszt przesyłki pokrywa kupujący.
 8. Złożenie zamówienia przez Kupującego oznacza akceptację postanowień niniejszego regulaminu.
 9. Sprzedający zastrzega sobie prawo do odstąpienia od realizacji zamówienia, jeżeli dane podane przez Kupującego w formularzu będą niepełne. Podanie kontaktowego adresu poczty internetowej (e-mail) oraz numeru telefonu ułatwi rozwiązania ewentualnych uwag dotyczących zamówienia.
 10. Sprzedający przystąpi do realizacji zamówienia złożonego drogą internetową, gdy Kupujący wypełni prawidłowo i kompletnie formularz zamówienia lub ewentualnie potwierdzi zamówienie pocztą internetową, czy telefonicznie sam osobiście oraz poprzez ewentualny kontakt personalny Kupującego.
 11. W sytuacji gdyby w momencie złożenia zamówienia, wystąpił chwilowy brak produktu na stanie magazynu, Kupujący zostanie poinformowany telefonicznie lub pocztą internetową o najbliższym terminie realizacji zamówienia. Kupującemu przysługuje w takiej sytuacji możliwość anulowania zamówienia.
 12. Podane warunki realizacji zamówienia dotyczą przesyłek realizowanych na terenie Polski. Koszt przesyłki pokrywa Kupujący. Termin i koszt i dostawy uzależniony jest od wyboru spedytora przesyłek (Poczta Polska – 2-3 dni; Poczta Kurierska – 24 godz.). Jeżeli termin dostawy wypada w dni uznawane za wolne od pracy (niedziele i święta) może on zostać odpowiednio wydłużony.
 13. Firma handlowa 4Life Konrad Kuźniewski nie ponosi odpowiedzialności za doręczenie towarów, które to spoczywa na przewoźniku Poczta Polska (regulamin) lub UPS(regulamin) jeśli chcą Państwo dodatkowo ubezpieczyć przesyłkę prosimy o kontakt z nami e-mailowy info@4LifePolska.PL,(dodatkowe ubezpieczenie  w kwocie 2 zł od każdych 100 zł wartości zamówienia – Poczta Polska).
 14. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów z dnia 31 marca 2000 r. Dz.U. nr 22 poz.271).

W razie jakichkolwiek niejasności lub zapytań prosimy o kontakt pocztą elektroniczną info@4LifePolska.PL. lub telefonicznie 792486444

Życzymy udanych zakupów.